İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama, Halı çeşitleri içerisinden değerli halılardan birtanesidir. Bu ipek halı işçilik olarak el ile dokunan halılardan ve çok fazla dikkat isteyen bir çeşittir. 1 m² ipek halıda ortalama olarak 5 kg ile 6 kg arasında ipek kullanılmaktadır. İpek halı çeşitleri fabrika halılarına göre daha azdır. Çünkü yapılması zor bir halıdır. Çözgü denilen düğümler ile yapılmaktadır. Bu düğümler kolay olmadığı için fiyat olarak da biraz daha pahalıdır. İpek halı nasıl yıkanır peki? Bu aslında halınız kadar önemli bir kavramdır. Çünkü bu yıkama işlemi sayesinde halınız temizlenir ve yeni gibi olur. Deforme olmaması önemlidir.

Halı Yıkama Çeşitleri

Evinizdeki halıları farklı şekilde yıkayabilirsiniz. Kimi insanlar bunları kendileri yıkarken kimi insanlar da fabrika tarzı halı yıkama yerlerinde yıkatırlar. Buralarda yıkama işlemleri halı yıkama makinesi ile yapılmaktadır. Evlerde ise siz kendiniz fırçalar ile yıkamaktasınız. Makineler ile yıkanan halılar daha temiz ve daha hijyenik olur. Mekanik bir sistem olduğu için insan gücünden fazla bir güç ve teknik bir yıkama işlemi yapılmaktadır.

Değerli Halı Yıkamada Gösterilen Dikkatiran halısı pazırık halısı

El yapımı olan ürünler genel olarak daha değerli olmaktadır. Emek fazla olduğu için ürünün fiyatı da artar. Bu tarz değerli halılar da aynıdır. Halı yıkama işinde değerli bir halınızı heryere yıkatmak için vermeniz doğru değildir. Bu yerleri özen ile seçmeniz gerekmektedir. İstanbul Step Halı Yıkama Servisi sizin halınıza bu özeni göstermektedir. Renkleri ve desenleri karışmaması ve halının deforme olmaması çok önemlidir.iran halısı pazırık halısı

iran halısı pazırık halısı

Halı Yıkama Bilgilendirmesiiran halısı pazırık halısı

Değerli olan halıların hepimizi değerli olduğunu biliriz belki ama hangi maddeler ile yıkanması gerektiğini ya da yeni kalması için neler ile işlem görmesi gerektiğini bilmeyiz. 444 0 732 numaralı telefondan İstanbul Step Halı Yıkama Merkezi’ne ulaşabilir ve halınız ile ilgili bütün bilgileri alabilirsiniz. Halı nasıl yıkanır diye aklınızda bir soru işareti kalmaz. Biz işimizi özen ve güven ile yapmayı kendimize ilke edindik. Uzman kadromuz ile halılarınız istediğiniz şekilde yıkanarak size temiz bir şekilde teslim edilir.

İpek Halı Yıkama

Sipariş için 0850 304 22 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.