Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama, Evlerinde modern çizgiler oluşturmaktan hoşlanan bayanların en önemli tercihleri arasında olan Step halılar, görsellik bakımından birçok halı modelinden daha ön plandadır. Modern dekorasyon anlayışına hitap etmekle, klasik ve vintage ev dekorasyon modasına göre döşenmiş mekanlar ile de kolayca uyum sağlamaktadır. Yerleştiği mekana ayrı bir hava katan step halılar, yumuşacık havları ve kabartmalı dokularıyla her dokunuşunuzda kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlasalar da tüm halılar gibi belli periyotlarla yıkanmaya ve temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Halı yıkama işlemi, profesyonellik istemekte ve bu halıların bireysel olarak yıkanmaması gerekmektedir. El dokuma olan bu halılar el işçiliğinin kalitesinin uzun süreler korunması için sık sık silkilmemeli, yıkama işlemi için ise profesyonel halı yıkama fabrikalarına emanet edilmelidir.

VIP Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul Step halı yıkama, tüm dünyada kabul edilmiş bir marka haline gelmiş Halılarınızın yıkanması konusunda içiniz rahat bir şekilde güvenebileceğiniz tek halı yıkama fabrikasıdır. Step halılarınızın üretim aşamalarını, iplik malzemelerini ve step halı ipliklerinin renklendirilmesinde tercih edilen boya maddeleri hakkında ayrıntılı bilgimiz sayesinde, halılarınıza yıkama esnasında zarar gelmesi söz konusu olmaz. Vip halı yıkama hizmeti veren firmamız, step halılarınızı evlerinizden alarak fabrikamız getirir ve fabrikamızda step halılarınızın tek tek yıkanması gerçekleştirilir. Yıkanma ve kurutma işlemi gerçekleştirildikten sonra halılarınız poşetlenerek evlerinize teslim edilmektedir.

Havuz Yıkama Sistemi Kullanılmaz

Halılarınız, yıkanma esnasında havuz sistemine tabi tutulmamaktadır. Başka kişilerin halıları ile birlikte yıkanan halılar, diğer halıların kir ve mikroplarını alırlar ve bu sağlıklı bir halı yıkama işlemi olmaz. Firmamız havuz sistemi ile halı yıkama gerçekleştirmemektedir. Halılarınız teker teker yıkandıktan sonra, sıkma makineleri ile sıkılarak geniş kapasiteli kurutma odalarına alınırlar. Burada parfümlendikten sonra, poşetler içinde evlerinize teslim edilirler. İstanbul step halı yıkama, tüm yün ve el dokuma halılarınızın özenle yıkanmasını gerçekleştirmektedir. Halılarınızı bize emanet etmeniz durumunda, renk solması ve yün halıların ipliklerinde keçeleşme gibi durumlar ile karşılaşmanız söz konusu dahi olmaz. 444 0732 iletişim adresimizden bize ulaşarak halılarınızı yıkatmak için destek alabilirisiniz

Halı Yıkama

Sipariş için 0850 304 22 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.