Hakkımızda

Hakkımızda

Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası, Halı yıkama sektörüne 1995 yılında adım atmış Halı Yıkama Fabrikası, el dokuma ve yün halılarınızın son teknoloji halı yıkama makineleri ile özenli ve hijyenik bir şekilde yıkanması konusunda hizmet vermektedir. Kurucusu Hakan AKCAN tarafından yapılan ve ilk etapta İstanbul kapalı çarşıda kurulan firmamız, halı yıkama sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve yeni halı yıkama sistemlerini göz ardı etmeyerek kendini sürekli bir gelişim içinde tutmuştur. Gelişimimizin sürekliliği sayesinde bugün tüm İstanbul’a VIP halı yıkama hizmeti vermemiz mümkün olmuştur. İstanbul’un her noktasına ulaştırmış olduğumuz halı yıkama hizmeti memnuniyetinizi sağlamak adına çeşitli kalite kontrol mekanizmalarına tabi tutulur.

Misyonumuz…

El dokuma halı yıkama işlemi büyük titizlik ve özen istemektedir. Evlerinizin nadide parçası olan, size hatıra olarak bırakılmış ya da oldukça yüksek maddi değere sahip el dokuma ve yün halılarınız firmamız tarafından özel bir hassasiyetle temizlenir. Fabrikamız bünyesinde tercih etmiş olduğumuz halı yıkama sistemleri, son teknoloji sistemlere entegre edilmiş olup, değerli yün ve ipliklerden dokunmuş olan halılarınız bizi tercih etmeniz durumunda zarar görmeden temizlenir.

Fabrikamız halı yıkama işlemlerinin en doğru şekilde yapılabilmesi için çeşitli alanlara ayrılmıştır. Halı vakumlama, halı yıkama ve halı kurutma odalarımız, kendilerine özel sistemler ile donatılmıştır. Tüm sistemlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta halılarınız, bu insan yapımı sistemlere gelişi güzel emanet edilmemektedir.

Firmamız, halı kalitesinin korunması açısından gösterdiği hassasiyeti aynı oranda halıların hijyeni için de gösterir. Çalışma prensibimiz hijyen ve kalite korunmasını bir arada bulundurmakta ve sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır. Firmamız bu sektörde 20 yılı aşkındır gösterdiği kusursuz hizmette kaliteden asla ödün vermemiş ve müşterilerinin hizmetten her daim memnun kalmasını sağlamıştır. Halı Yıkama Fabrikası gelecek dönemde de hizmet politikasındaki prensiplerinden asla vazgeçmeyeceğinin garantisini sunmaktadır.

Halılarınızda bulunan zorlu lekelerin giderilmesi için kullanmış olduğumuz şampuan ve leke çıkarıcı maddeler halılarınıza zarar verecek, renklerini solduracak maddeler içinden seçilmez. Mevcut lekenin giderilmesi her koşulda sağlanır. Leke giderilememiş ise, firmamız tarafından bu konu hakkında bilgilendirilmeniz mümkün olur.

Halı Yıkama Fabrikası ihtiyacınız olan hizmeti en kusursuz şekilde sunmak adına halılarınızı evlerinizden teslim alır ve yıkama işlemlerinin temizlenmesinden sonra evlerinize teslim eder. Teslimat sırasında halılarınızın tümü özel olarak paketlenmiş şekilde teslim edilir. Teslimat size belirtilen tarihte gerçekleştirilir. Teslimatın yapılacağı gün ofis çalışanlarımız sizinle iletişime geçerek müsait olma durumunuzla ile ilgili bilgi alır. Halılarınız talimat vermemeniz durumunda sizden başka hiç kimseye teslim edilmez. VIP halı yıkama hizmetimiz kapsamında, bizimle iletişime geçmeniz durumunda halılarınız ertesi gün çalışanlarımız tarafından teslim alınır ve halılarınızın her biri herhangi bir karışıklık meydana gelmemesi adına sizin adınıza etiketlenir.

Vizyonumuz…

Halı Yıkama Fabrikası olarak hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu halı yıkama hizmetini en kusursuz şekilde gerçekleştirerek diğer halı yıkama fabrikalarından farkımızı kanıtlamaktır. Halı yıkama hizmetleri konusundaki tüm noksanlıkları gidererek, mükemmellik anlayışı ile ihtiyaçlarınızı gidermek firmamız için bir görevdir. 20 yıldır vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinde müşterilerimizin nezdinde gelmiş olduğumuz yeri korumak ve çıtamızı her geçen gün daha da yükseltmek en temel amacımızdır. Halı yıkama fabrikalarının ihtiyaç duyduğu teknolojik sistem ve ekipmanların güncelliğini sağlayarak sizlere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermenin garantisi firmamız tarafından sunulmaktadır.

İletişim

444 0 732 numaralı çağrı merkezimiz, ihtiyaç duyacağınız her türlü el dokuma ve yün halı yıkama hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için kesintisiz olarak erişim sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgiler ve hizmet koşullarımızı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

Sipariş için 0850 304 22 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.